07 05 2013

BLOGGER, BLOGCU KISACA KENDİNİ İFADE EDEBİLENLER KİŞİLER

BLOGGER, BLOGCU KISACA KENDİNİ İFADE EDEBİLENLER KİŞİLER |  görsel 1

Pazar günü kendini ifade etmeyi sevenler, paylaşanlar, yazarlık duygusu içinde ukte olupta blogger ve blogcu gibi sayfalarla bu duygularını yaşayanlar yani kısaca hayata sosyal açıdan bakanlar  bir aradaydı. Bence tüm herkeste tek konu vardı. Kendi yaptıklarını, yapacaklarını sergilemek, paylaşmak,

İlk defa böyle bir etkinliğe katıldım. Çokta mutlu oldum. Neredeyse 2008 yılından beri blog yazarıydım naçizane.. Ama bir araya gelmenin keyfini ilk defa yaşadım. Herkes de bir bilgi paylaşımı vardı. Herkes yaptıklarını paylaşmanın keyfindeydi. Herkeste yoğun bir kart paylaşımı, bilgi aktarımı vardı. 

 

 

Hepimiz birbirimize gerek bilgisayar konusunda, gerek sosyal medya, gerekse gezip gördüklerimiz, yaptıklarımız, yapacaklarımız, açtığımız blog sayfalarımız konusunda çok güzel bilgi paylaşımları verdi.

Masamızda Şeker Hikayeleri sayfasının sahibi Nebiye hanım ve Meltem hanım (http://www.sekerhikayeleri.com) vardı. Onların bilgi ve paylaşımları ve sayfalarını çok beğendim. Sonradan Gurmeler sayfasının sahibi Orhan beyin  bilgi aktarımı da çok güzeldi. Ondan bayağı güzel konular öğrendik. Avent Annesi Müge hanımla da http://www.hamileanne.com güzel sohbetlerimiz oldu. Hamile ve anne sayfasınındaki yazılarına böylelikle inceleyebildim. HT Pazar'da bir köşesi olduğuna böylelikle bilgilendirildim.  

 Peki bütün bunları bize kim sağladı. Öncelikle BALKÖPÜĞÜ TASARIM ‘a (http://www.balkopugutasarim.com)  teşekkür ediyorum. Merve Gizem Oluş hem bizler için hem de kendi için güzelliklerle dolu bir gün tertiplemiş. Çünkü o da güzel bir evlenme teklifi aldı.

TEŞEKKÜRLER BALKÖPÜĞÜTASARIM. TEŞEKKÜRLER MERVE GİZEM OLUŞ.. 

 

ÇOK EMEK HARCANARAK YAPILMIŞ BİR GÜN. ÇOK GÜZEL HEDİYELER ALDIK. ELLERİNİZE YÜREĞİNİZE SAĞLIK.

 

mutlu günden kareler.

 

0
0
0
Yorum Yaz